Jaro ve školce

Ve školce jsme pekli palačinky, oslavili Den Země a chystali vystoupení pro maminky na Den matek.

14. dubna jsme si ve školce udělali sami ranní svačinku. Umíchali jsme si těsto, upekli z něho palačinky, namazali slaďoučkou marmeládou a pak si na nich moc pochutnali.

Na DEN ZEMĚ jsme si připravili divadélko, na které se děti pečlivě připravovaly, dokonce si samy kreslily kulisy, ale počasí nám vystoupení  překazilo. I přesto jsme tento den oslavili: uklidili jsme odpadky, které nám na zahradě někdo rozházel, šli jsme se podívat  do lesa, společně jsme si vytvořili krásnou velkou zeměkouli a zasadili jsme si semínka hrášku a cibulky do fólií, abychom je mohli každý den pozorovat.

Předškoláci se bohužel ani letos zápisu nemohli zúčastnit, ale jako připomínku této velkolepé události dostali ze školy kufříky.

Datum vložení: 14. 5. 2021 11:16
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2021 11:23