Hýbeme se hezky česky

Hýbeme se hezky česky 1

Na jaře jsme se zapojili do projektu Hýbeme se hezky česky a během online hlasování v červnu jsme se umístili mezi 3 postupujícími týmy z našeho regionu! Za Vaše hlasy moc děkujeme.
V měsíci září bude probíhat v prodejnách Penny Market hlasování i pro náš tým, prosíme o podporu!

HLASOVÁNÍ V PRODEJNÁCH PENNY MARKET

Od 2. 9. 2021 do 29. 9. 2021 bude v prodejnách Penny Market probíhat hlasování pro kluby nebo týmy, které postoupily z online hlasování. V tomto finálovém kole se bude jednat o souboj tří finalistů v každém z našich mikroregionů. Lidé budou moci hlasovat pro svůj oblíbený klub nebo tým prostřednictvím útržku účtenky, kterou dostanou za nákup, jehož cena bude rovna 100 Kč nebo vyšší. Pro toto hlasování budou v prodejnách připraveny hlasovací boxy Soutěžících.

Datum vložení: 31. 8. 2021 21:40
Datum poslední aktualizace: 31. 8. 2021 21:46