Informace k plaveckému výcviku ZŠ

Základní plavecký výcvik (10 x) bude probíhat od 1.4. do 10.6.2022 na bazéně v Hranicích pro žáky 2.-5.ročníku - úhradu za výcvik hradí škola, žáci platí dopravu 600,- Kč.
Pro 1. roč. výcvik předplavecký, doprava 600,- + za výcvik 660,- (po skončení lze uplatnit u některých zdrav.pojišťoven).

Informace k základnímu plaveckému výcviku – žáci ZŠ  2. - 5. třída

Základní plavecký výcvik bude probíhat od 1. dubna do 10. června 2022 (pátky). Jde o 10 lekcí po 2 vyučovacích hodinách na bazéně v Hranicích. Odjezd v 10 hodin od školy objednaným autobusem (společně s žáky ZŠ Kladeruby). Žáci 2.- 5. ročníku budou mít základní plavecký kurz hrazený školou, ale na dopravu budeme vybírat 600,- Kč.

Žáci potřebují na plavání: plavky, ručník, mýdlo, kapesník – vše do batůžku nebo igelitové tašky. Plavací čepice se doporučuje (hlavně pro dlouhovlasé), ale není povinná.

Upozorňujeme, že je potřeba u dětí s výskytem bradavic před zahájením výuky kůži lékařsky ošetřit.

Předplavecký výcvik bude pro žáky 1. ročníku ve stejných termínech, 10 lekcí po 1 vyučovací hodině. Celková cena: 1260,- Kč  (výcvik 660,- a doprava 600,-).

Po návratu budou mít žáci oběd a družinu, odpolední vyučování nebude.

Datum vložení: 28. 3. 2022 9:30
Datum poslední aktualizace: 28. 3. 2022 9:56