První školní dny pro prvňáčky

Informace k nástupu do školy dne 1. září 2021 – 1. školní den

• v 8:00 – slavnostní zahájení školního roku (společně 1. - 5. ročník),  přivítání s třídní učitelkou, představení dětí a pedagogů,  (testování žáků  1. ročníku antigenními testy bude probíhat až 2.9.2021),
  • v 8:45 – děti si odvede paní vychovatelka na krátkou schůzku do školní družiny, organizační záležitosti (pro rodiče) - stravování, školní družina, nabídka kroužků, projekty školy),
  • v 10:00 – zakončení prvního školního dne, od 10:00 ve třídě schůzka pro rodiče dětí vzdělávaných individuálně.
  • Pro tento den mají všichni žáci odhlášen oběd, školní družina není (pokud budete chtít pro žáka oběd, prosím, přihlaste si ho ve školní jídelně nejméně jeden pracovní den předem – tel. 571636120), oběd se vydává ve 12 hod.
  • Nezapomeňte dát dětem přezůvky a vzít si aktovku (děti si ponesou domů některé školní potřeby a dárečky).
  • Nabídka kroužků (termíny) pro nový školní rok  bude přichystána do 10. 9., kdy bude také vyvěšena na webu školy. Kroužky zpravidla začínají v druhé polovině září.

Každý měsíc děti dostávají vytištěný rámcový měsíční plán, případně zpřesňující informace píšeme do deníčku. Pro aktuální informace sledujte také webové stránky školy: www.zschoryne.cz

Milí rodiče, pokud máte jakékoliv dotazy, na které chcete znát  odpověď ještě před začátkem školního roku, neváhejte nás kontaktovat (tel. 571636161, e-mail: zschoryne@tiscali.cz). Rádi Vám co nejrychleji odpovíme, aby pro Vás i Vaše dítě byl vstup do základní školy co nejklidnější a nejpohodovější.

Datum vložení: 27. 8. 2021 8:59
Datum poslední aktualizace: 27. 8. 2021 9:12