Pěšky do školy

Pěšky do školy   1

je tradiční podzimní výzva, jejímž cílem je zvýšit počet dětí, které se budou pravidelně dopravovat do školy pěšky. Čím méně aut přijede až před školu, tím bezpečněji a příjemněji tam bude i pro Vaše děti. Letos akci ve škole realizujeme v termínu od 16. 9. až 22. 9. 2021

Naše škola se už po několik let připojuje k výzvě Pěšky do školy.  Pomozte nám vytvořit pro Vaše děti bezpečné, zdravé a příjemné prostředí před školou a zkuste nechat auto doma. Chápeme, že pro mnohé z Vás je z různých důvodů cesta autem nezbytná. Zkuste tedy alespoň zaparkovat auto 5 až 10 minut od školy a nechte Vaše dítě dokončit cestu pěšky, nebo jej doprovoďte. U nás ve škole akce Pěšky do školy proběhne v termínu: 16. - 22. 9. 2021, na  22. 9. rovněž připadá mezinárodní Den bez aut.

Vyzýváme všechny děti, aby přišly do školy pěšky, přijely na koloběžce nebo na kole. Děti, které cestují zdaleka, mohou samozřejmě použít veřejnou dopravu. Pokud chcete myšlenku akce podpořit nebo si užít ranní procházku se svým dítětem, můžete se registrovat také do rodičovské výzvy na www.peskydoskoly.cz.

Děti si během týdne budou ve škole zaznamenávat způsob dopravy do a ze školy a vést svůj dopravní deníček.

Datum vložení: 15. 9. 2021 9:04
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2021 9:10