ZŠ a MŠ Choryně
ZŠ a MŠ Choryně Škola hrou s přírodou

Dietní stravování

Dietní stravování

V případě, že má dítě potravinovou alergii (rodič dodá potvrzení lékaře), lze uzavřít dohodu mezi školou a zákonným zástupcem (na konkrétní školní rok) a lze řešit stravování individuálně: v případě, že dítě nemůže jíst v daný den jídlo ze školní jídelny, je nutno stravu odhlásit!

V tento den rodič dítěti může přinést z domu a předat v kuchyni k uložení do lednice. Zaměstnanec školní jídelny v poledne kompletní oběd dítěti ohřeje a dítě ho zkonzumuje v jídelně. Nelze ani volit kombinaci, že rodič dodá část oběda a škola např. přílohu!     

Vzhledem k předpisům platným pro školní stravování nelze vydávat jídlo do jídlonosičů dětem mimo první den nepřítomnosti ve škole (např. z důvodu nemoci).

Datum vložení: 5. 1. 2024 10:45
Datum poslední aktualizace: 5. 1. 2024 10:49

Školní jídelna

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.