Odhlášení stravy

Odhlášení stravy 1

Na základě vyhlášky č. 463/2011 Sb. je zákonný zástupce žáka povinen odhlásit stravování od druhého dne nepřítomnosti žáka ve škole (První den absence je možno oběd vyzvednout do jídlonosiče, následující dny už toto možné není).

Stravování je nutné odhlásit alespoň den předem (do 14,00 hodin). Výjimkou je pondělí, kdy lze stravování odhlásit nejpozději do 7,00 hodin.

Odhlášku můžete učinit: zápisem na nástěnce MŠ, osobně, telefonicky (tel.č. 571 636 120).

Placení je možné složenkou, převodem z účtu nebo také zadáním souhlasu k inkasu z účtu.

Pokud je dítě přihlášeno k celodennímu stravování a výjimečně odchází z MŠ po obědě, dostane odpolední svačinku (pokud je to technicky možné) s sebou, nebo je možno si tuto svačinku vyzvednout od 14: 00 do 14:30 hodin.

Datum vložení: 23. 3. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 8. 2021 17:17