Šablony I - Společné vzdělávání v ZŠ a MŠ Choryně

Šablony I - Společné vzdělávání v ZŠ a MŠ Choryně 1

Realizace projektu od 1.9.2016  do 31.8.2018.

Naše škola se zapojila do projektu Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I. financované z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Realizace projektu od 1.9.2016  do 31.8.2018.

Cílem výzev bylo podpořit ZŠ a MŠ formou finanční podpory osobnostně profesního rozvoje pedagogů (prostřednictvím dalšího vzdělávání, vzájemného setkávání a sdílení zkušeností), lépe zvládnout průběh společného vzdělávání dětí a žáků (např. možností personálního posílení o školní asistenty), usnadnění přechodu z mateřské do základní školy a spolupráce s rodiči dětí a žáků. Zařazení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami do hlavního vzdělávacího proudu pomohou extrakurikulární aktivity (např. klub zábavné logiky a deskových her).

Projekt „Společné vzdělávání v ZŠ a MŠ Choryně“

plakát-projekt.pdf
Datum vložení: 23. 3. 2021 16:10